30 вересня – Міжнародний день перекладача

Професійне свято студенти та викладачі кафедри теорії і практики перекладу відзначили цікавими заходами.

Студенти презентували історичні факти 50-х, 60-х років англійською мовою, танцювали твіст, бугі-вугі, рок-н-рол, брали участь в захоплюючих конкурсах на знання англійської мови, кмітливість та спритність. Найбільш активних учасників було нагороджено призами.

Святкування було не лише розважальним, а й інформативним – студентка ІІІ курсу Аліна Голиш підготувала презентацію про свій візит до США (Лас-Вегас, Санта-Моніка, Лос-Анджелес, Сан-Франциско та ін. міста). Цією подорожжю Аліна була нагороджена за участь в конкурсі міжнародної організації «Теменос». Студенти також прикрасили стенди кафедри різноманітними творчими тематичними стінгазетами.

Свято пройшло в теплій дружній атмосфері.

Вітаємо всіх з Днем перекладача!