21 травня 2021 року відбулося перше установче засідання Вченої ради

Захід розпочався з урочистого оголошення наказу ректора про затвердження нового складу Вченої ради Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова за результатами обрання виборних представників з числа штатних працівників Університету.

Одним із ключових питань порядку денного засідання стало обрання голови Вченої ради Університету, яким, за результатами таємного голосування, став проректор з адміністрування, к.т.н., доц. Коваль Віталій Володимирович.

Разом з тим, на порядок денний були винесені питання щодо подальшої стратегії інноваційного розвитку закладу, означено нові вектори щодо актуалізації співпраці Університету з органами місцевого самоврядування, посилення взаємодії з новими партнерами, а також розглянуто питання про затвердження загальноуніверситетської нормативної бази.