20 вересня – вибори голови студентської ради!

20 вересня у Східноєвропейському університеті відбудеться значна подія – вибори голови Студентської ради. Бажання позмагатись у виборчих перегонах виявили два претенденти від юридичного інституту Анастасія Литвиненко та Галина Сухомлин.

Обидві кандидатки – активні, цілеспрямовані і сповнені нових ідей. А головне – бажають працювати в команді і бути корисними студентству. Вони готові витрачати свій вільний час на те, щоб захищати права й інтереси студентів, звертатися з пропозиціями, заявами і клопотаннями від їхнього імені до адміністрації університету, допомагати вирішувати будь-які проблеми і складнощі, заохочувати і підтримувати творче самовираження молоді.

Із детальною інформацією про кандидатів і їхні передвиборчі програми можна ознайомитися на інформаційних стендах біля конференцзали та ауд. 101.

Чекаємо на ваш вибір! Не залишайтеся байдужими і приходьте на вибори! Голосування відбудеться 20 вересня о 13.40 в аудиторії 102.