«Хто володіє інформацією, той володіє світом»
Чи замислювався ти над тим, що людське спілкування – це обмін інформацією, причому досить часто воно відбувається за допомогою різноманітних документів – як паперових, так і оформлених у вигляді електронного повідомлення, і що комп’ютер – це засіб для одержання, зберігання і обробки інформації?