Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Шановні освітяни, колеги! Сердечно вітаю Вас із нашим професійним святом – Днем працівників освіти!
У цей непростий для України час на плечі освітян лягає надзвичайно відповідальне завдання – виховання й навчання патріотично налаштованої молоді. Саме від кожного з нас залежить, якою буде Україна завтра.
Ми передаємо студентам свої знання, досвід, духовні цінності і національні традиції, сподіваючись запалити їх енергією до творення і розбудови незалежної Української держави.
Висловлюю щиру вдячність усьому професорсько-викладацькому складу Східноєвропейського університету за щоденну самовіддану працю, за те, що з дня у день Ви присвячуєте себе студентам – нашому майбутньому.
Зичу Вам міцного здоров’я, миру, наснаги в роботі, успіхів і творчих перемог. А нагородою за Вашу працю нехай буде людська повага, професійне визнання, щира любов студентів і колег!
Добра і злагоди у Ваших родинах!
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.