Тільки танець робить музику видимою

4 квітня студенти групи КММ-11 і КММ-12 провели кураторську годину в Центрі культури та дозвілля нашого Університету, де відбулася подорож в неперевершений, яскравий, різноманітний світ танцю та карнавалу.

Протягом якої вони прослухали розповідь про походження венеціанського карнавалу та його розкішних, але трішечки сумних масок, про те, які елементи свята потрапили від італійців до бразильського карнавалу і що гімн до сучасного венеціанського карнавалу написав сам П’ер Карден. Здивуванням та веселими посмішками зустріли студенти інформацію про те, що на початку 19 сторіччя вальс дозволялося танцювати лише 10 хвилин із-за того, що під час танцю кавалер тримав даму за талію… Протягом зустрічі в залі лунали вальси Й.Штрауса, Д.Шостаковіча та запальні латиноамериканські мелодії.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш музичний салон. До нових зустрічей!