Свято всіх закоханих

Святкування Дня Святого Валентина - покровителя всіх закоханих - кожного року стає все більш популярним, особливо серед молоді, мабуть тому, що де молодь, там завжди краса, талант, натхнення, кохання.

В нашому університеті відбувся концерт художньої самодіяльності, присвячений цьому романтичному святу, який дуже сподобався всім присутнім.

Кожен глядач знайшов в концертній програмі свою родзинку, а юні артисти змогли проявити свої здібності та захоплювання. В святі взяли участь всі підрозділи Центру культури та дозвілля – солісти вокальної, театральної та хореографічної студій.

На святі була присутня ректор університету, кандидат технічних наук, професор, академік Інженерної академії України Казарінова Наталія Леонідівна, яка привітала всіх присутніх теплими словами, чудовими віршами та подарувала студентам шедевр кулінарного мистецтва – величезний святковий торт-валентинку, який з задоволенням змогли скуштувати всі бажаючі.