Студенти школи краси на міжнародному фестивалі з перукарського мистецтва

Слухачі курсів з фаху «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» представили свої роботи у півфіналі чемпіонату з колористики ESTEL COLOR 2017, що проходить у рамках міжнародного фестивалю «Кришталевий янгол».

3472 (1)

Цьогорічний чемпіонат з колористики ESTEL COLOR включає 2 тури: півфінал (конкурс фотографій робіт) і фінал (конкурс робіт на моделях). У першому турі слухачі створили унікальний авторський образ моделі (фарбування, стрижка, укладання або зачіска, макіяж, костюм і аксесуари) та надіслали журі чемпіонату фотографії виконаних робіт. Результати першого етапу будуть відомі наприкінці березня.

Участь у цьому змаганні – унікальний шанс для молодих майстрів проявити свій талант і професіоналізм, побороти перші сумніви та страхи й покласти успішний початок своєї кар’єри.

На фотографіях представлені конкурсні роботи наших студенток. Бажаємо дівчатам успіху! Тел. 71-22-09 – Школа краси та мистецтв Східноєвропейського університету.

3472 (2)