Студенти Східноєвропейського вклонилися кобзареві на чернечій горі

Делегація Східноєвропейського університету взяла участь в урочистих заходах із нагоди 155-ї річниці перепоховання праху Т. Г. Шевченка в Каневі.

Студенти пройшли пам’ятною ходою від Успенського собору до Тарасової гори. У центрі колони разом із молоддю інших черкаських вишів вони розгорнули синьо-жовтий прапор. Опісля студенти вшанували світлу пам’ять Кобзаря, поклавши квіти до його могили.

Чернеча гора – це святе місце національної прощі. Вона є символом незламності українського духу, єдності поколінь, продовження традицій геніального предка. Саме тут зв’язок із ним відчувається чи не найсильніше, можна буквально відчути погляд Кобзаря на собі. Відвідування Шевченківських місць вчить молоде покоління любові до Батьківщини, відданості своєму народові, небайдужості до долі України.