Студенти Східноєвропейського на міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу і клінінгу

Студенти і викладачі кафедр готельно-ресторанної справи та іноземних мов відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу і клінінгу, який проходив 1–3 листопада 2016 року в Києві.

Вони взяли участь у майстер-класі від італійської школи шеф-кухарів Nip-Food, відвідали семінар представників головного офісу SpecialtycoffeeassociationofEurope, зустрілися з провідними спеціалістами сфери гостинності, а саме з Олександром Колядою, Ростиславом Мудриком, Дмитром Потупіним.

Також студенти і викладачі відвідали один з найвідоміших і водночас найстаріших готелів нашої столиці – «Дніпро». На базі готелю була проведена цікава екскурсія для студентів, під час якої вони отримали вичерпну інформацію про історію готелю, номерний фонд, ресторани та бари, визначили стратегію розвитку підприємства, проаналізували контингент відвідувачів.

Проведена екскурсія сприятиме формуванню професійних навичок фахівців готельно-ресторанної справи.