Східноєвропейський університет згадуватиме полеглих у другій світовій війні під європейським символом

Східноєвропейський університет бере активну участь у офіційних заходах нашого міста, присвячених Дню Перемоги.

Символ відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги – червоний мак. Це міжнародний символ пам’яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів.

img_6317
img_6315

В українців червоний мак асоціюється зі спокоєм, щастям, впевненістю у мирному майбутньому. Східноєвропейський університет підтримує нову ідею символу та активно готується до вшанування всіх героїв, які віддали і готові віддати життя за краще майбутнє України.

Напередодні Дня Перемоги в університеті пройшов конкурс маків, виготовлених власноруч викладачами і студентами навчального закладу.

На конкурсі була представлена велика кількість різноманітних маків із тканини, паперу, бісеру та інших матеріалів, якими 9 травня на Соборній площі міста увесь колектив Східноєвропейського університету прикрасить урочисту ходу, що створить приємну дружню атмосферу братерства, гідності та поваги серед всіх громадян Черкас та України.

img_6312