Різдвяна коляда

Колядки - це невід’ємна частина українського фольклору, яка увібрала в себе національний колорит нашого народу.

Звичай колядування має свою стародавню історію. Колядки пов'язані з  зимовим сонцестоянням – поворотом зими на весну та народженням нового сонечка, яке наші предки називали святом Коляди. Пізніше обряд колядування та Різдво стали найголовнішими народними святами. Ця традиція збереглася й до сьогодні. Як тільки на небі являється перша зоря — розпочинається Свята Вечеря, а молодь збирається гуртом та йде колядками вітати усіх з народженням Христа!

В нашому Університеті з великою любов’ю та повагою ставляться до народних традицій. 8 січня дзвінки колядки залунали на всіх поверхах Університету – студенти, які старанно готувалися до цього свята, поздоровляли викладачів та своїх друзів з Різдвом. В першу чергу вони завітали до  Президента СУЕМ  Аблязова Р.А. та Ректора СУЕМ Казарінової Н.Л., де на них чекав дуже теплий прийом та смачні подарунки.

Чудово що із покоління в покоління передається любов до цих казкових свят, які приносять в наше життя  добро, мир та гарний настрій.