Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
У четвер, 17 жовтня 2013 року в приміщенні тренажерної зали СУЕМ була проведена першість університету з настільного тенісу.
У змаганнях взяли участь 18 спортсменів університету.
Перед початком змагань присутніх привітала майстер спорту України, викладач кафедри фізичного виховання Фінашкіна Юлія Валеріївна, яка побажала учасникам змагань міцного здоров’я і перемоги; натомість помічник ректора з виховної, культурно-масової та спортивної роботи Величко Микита Олександрович зачитав учасникам правила змагань та наголосив на чесній і спортивній боротьбі.
Змагання проходили у напружених протистояннях. Переможці визначилися тільки у вирішальних фінальних іграх. У категорії хлопців переміг студент групи КЮР-31 Півень Євген, друге місце виборов студент групи КЮР-31 Кузьменко Андрій, третє – студент групи ГМ-01 Пльотка Вадим. У категорії дівчат перше місце здобула студентка групи КМБ-11 Музика Ірина, друге місце здобула студентка групи КМТ-31 Рожелюк Олена, третє – студентка групи ЮР-31 Федорук Альона. Переможців та призерів змагань нагородили грамотами Східноєвропейського університету, а також вони вибороли право представляти університет на VIII спартакіаді серед команд студентських гуртожитків навчальних закладів Черкаської області 23 жовтня 2013 року.
Вітаємо призерів та бажаємо подальших спортивних перемог!
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.