Пам'ятаємо! Єднаємось! Переможемо!

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Викладачі та студенти Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова та Фахового коледжу СУРА долучились до акції пам'яті "Запали свічку".

Цьогоріч День пам'яті проходить під гаслом "Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо", адже майже через століття  російський терор знову прийшов на наші терени.

img20221125122420

Країна-агресор влаштовує черговий акт геноциду українського народу, залишаючи нас без світла, води, тепла, а деякі регіони, як і тоді, без їжі. Але нашу волю та віру не відібрати й не зламати. Українці знову на межі можливостей боряться за право на життя, але цього разу з нами - увесь світ, а значить - ми переможемо!