Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова, Фаховий коледж СУРА та Черкаською загальноосвітньою школою I-III ступенів №5 уклали Меморандум про співпрацю.

Сторони домовились про спільні дії, які будуть спрямовані на розбудову сучасного освітнього простору, забезпечення реалізації права здобувачів освіти на її безперервність та доступність.

img_2205

Навчальні заклади будуть упроваджувати ініціативи, які будуть направлені на поліпшення партнерських відносин, посилення та актуалізації співпраці, з метою розкриття інтелектуального потенціалу молоді Черкащини та досягнення високих якісних показників теоретичних та практичних навичок здобувачів освіти усіх освітніх рівнях.
Сторони погоджуються, в межах дії цього Меморандуму, реалізовувати спільну діяльність, яка сприятиме оптимальному результату співпраці.

img_2207