Літня практика в Криму!

Цього року започатковано проведення виробничої практики студентів СУЕМ спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» у пансіонаті «Сонячна долина» (с. Оленівка, АР Крим).

Завдяки укладеній університетом угоді, група кращих студентів отримала можливість підвищити власні професійні навички на базі одного з кращих курортних комплексів Західного Криму. Пансіонат не лише надав базу практики для студентів з Черкас, але й компенсував їм витрати на проїзд, проживання та повноцінне харчування.

Протягом періоду літньої практики студенти стажуватимуться за власним вибором на позиціях барменів, офіціантів, помічників поварів, інструкторів з туризму. Також, безумовно, студенти мають чудову можливість для відпочинку та рекреації.

Тож побажаємо студентам СУЕМ доброго трудового літа й приємного відпочинку в Криму!