Квітневе засідання вченої ради пройшло під знаком науки

На початку засідання 24 квітня 2013 р. Східноєвропейського університету за досягнення у науково-дослідній та інших видах роботи було урочисто нагороджено стипендіями і сертифікатами від Черкаського об’єднання організацій роботодавців студенток Коледжу економіки і управління Марину Кошову і Анастасію Остапець.

Вітання від Голови об’єднання Бориса Сергійовича Райкова передала і вручила нагороди Тетяна Іванівна Яковлєва.

Потім учені Східноєвропейського університету заслухали звіт про наукову роботу професора кафедри обліку і аудиту та маркетингу Бориса Пахомовича Дмитрука, а також – про підготовку його здобувачами дисертаційних досліджень на здобуття кандидата економічних наук (Л.М. Германенко, О.М. Аблязової, Л.В. Гирник, Т.Б. Вітряк).

Насамкінець приємною новиною для всього Університету стало вручення диплома доктора економічних наук проректору із підготовки наукових кадрів Ус Галині Олександрівні. Щирі вітальні слова виголосила ректор університету і вручила диплом. Г.О. Ус отримала також символічні подарунки і привітання від колег.