Волонтерство – реальний внесок у розвиток свого суспільства

Сьогодні в Україні існує безліч невирішених соціальних проблем. Усвідомлення необхідності активної участі громадян і суспільства в їхньому подоланні відкриває нові можливості, а також сприяє розвиткові нових громадських ініціатив.

Саме така ініціатива була проявлена студентами-волонтерами нашого університету, які 6 жовтня 2011 року відвідали Черкаський територіальний центр соціальної допомоги. Нас дуже тепло і сердечно зустрічали. Студентти-волонтери влаштували в центрі День іменинника з подарунками і чаюванням. Актори театральної студії університету «Linking Hearts» подарували уривок із п'єси «Сватання на Гончарівці» в режисурі керівника театральної студії – студентки групи ГМ-71 Лілії Бондаренко. В цей же вечір, за багаточисленними проханнями відвідувачів центру соціальної допомоги, студенти-волонтери склали план проведення екскурсій по історичному центру нашого прекрасного міста. Перша така екскурсія відбудеться 12 жовтня 2011 року у супроводі гіда – студентки гр. ГМ-71 Бондаренко Лілії. Візит до центру інвалідів допоміг зрозуміти, що волонтерство – це можливість людині відчути себе громадянином, зробивши реальний внесок у розвиток свого суспільства.

Щиро дякуємо всим, хто відгукнувся й допоміг в організації Дня іменинника.