Вітання з ювілеєм

Професорсько-викладацький склад, студенти і випускники Східноєвропейського університету сердечно вітають Рауфа Ахметовича Аблязова з 80-річним ювілеєм!

Багатогранна діяльність Рауфа Ахметовича на чолі заснованого ним найпрестижнішого вищого навчального закладу Черкащини має незаперечну підтримку серед колег, однодумців, друзів, соратників, студентів, громадськості та регіональної влади. Його заслуги високо оцінені на державному і міжнародному рівнях.

Наполеглива щоденна праця Рауфа Ахметовича сприяє зміцненню позицій університету на ринку освітніх послуг, а його досвід, знання, завзяття та принциповість слугують запорукою успішного розвитку закладу.

Ми цінуємо професіоналізм президента нашого університету і висловлюємо йому щиру подяку за мудрі настанови, підтримку та відкриті кар’єрні перспективи.

Від душі зичимо Рауфу Ахметовичу успіхів у почесній і відповідальній справі, нових трудових досягнень, міцного здоров’я, добра, щастя та злагоди у родині!