У рідній країні – рідна мова

Щороку 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Свято встановлено 1997 року, коли Президент України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ «Про День української писемності та мови».

В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця».

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту закликає студентство долучитися до справи популяризації українського слова та взяти участь у IV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XIV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Переможці отримають можливість взяти участь в обласних етапах конкурсів. Бажаючих запрошуємо звертатися на кафедру соціально-гуманітарних дисциплін.