Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова, Фаховий коледж СУРА та 5 загін Добровольчого формування територіальної громади №1 підписали Меморандум про співпрацю.
Наші заклади неодноразово співпрацювали з 5 загоном ДФТГ задля задоволення сучасних запитів суспільства в умовах дії воєнного стану.
Університет і коледж разом з військовими працюватимуть над реалізацією парадигм національно-патріотичного виховання молоді.
Одним із пунктів співпраці є забезпечення та організація молодіжних вишколів, проведення навчально-польових занять, інструктажів.
Сторони домовились щодо створення умов та надання методологічного інструментарію для практичного закріплення знань, умінь та навичок студентської молоді відповідно до основних положень навчальної програми “Захист України” для здобувачів фахової передвищої освіти.
Окрім того, військової 5 загону ДФТГ зможуть ділитись інструктивно-методичними рекомендаціями щодо організації навчального процесу та викладання предмета циклу загальної підготовки “Захист України” для сприяння патріотичного виховання та підвищення рівня національної свідомості молоді.
Студентство, яке було присутнє на зустрічі висловило бажання поглибити знання з тактичної медицини, бойової підготовки та навичок володіння зброєю.
Підписанти домовились про початок реалізації спільної діяльності вже найближчим часом, що дозволить молоді отримати основні знання, уміння й навички якнайшвидше.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!