Студенти спеціальності «туризм» знайомилися з новинками зимового сезону від Coral Travel

Традиційно викладачі та студенти спеціальності «Туризм» Східноєвропейського університету беруть участь у семінарах провідних туроператорів. Учора виїзний семінар відбувся у готелі «Optima Черкаси», де найактуальніші напрямки та новинки сезону «Зима 2019–2020» презентував туроператор Coral Travel.

Студенти мали можливість ознайомитися з особливостями польотних програм до Єгипту, акцій за напрямком і вивчити асортимент готелів різних категорій. Спікери представили чартерну програму у Кайсері та презентували гірськолижний курорт Ерджієс – єдиний у Туреччині, що має міжнародний сертифікат якості ISO 9001. Особливе зацікавлення викликали комбіновані програми Ерджієс+Каппадокія та Гранд-тур містами Туреччини.