Студенти-правознавці СУЕМ взяли участь у круглому столі в Черкаському інституті банківської справи

13 травня 2015 року студенти спеціальності «Правознавство» Східноєвропейського університету економіки і менеджменту взяли участь у круглому столі «Актуальні проблеми реформування судових та правоохоронних органів України», що відбувся в Черкаському інституті банківської справи.

З доповідями на круглому столі виступили: студентка ІVкурсу Волощук Ольга з доповіддю «Актуальні проблеми реформування прокуратури України»; студент ІІ курсу Бугайцов Мирослав з доповіддю «Проблема запровадження законодавства про зброю». В ході проведення круглого столу відбулося активне обговорення проблем реформування судових та правоохоронних органів.