Державна атестація спеціальності “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”

Тривалий час у Коледжі економіки і управління готують молодших спеціалістів за спеціальністю “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”, після чого випускники отримують кваліфікацію механіка.

Цього року Головою Державної екзаменаційної комісії зазначеної спеціальності був Начальник Управління ДАІ УМВС у Черкаській області, полковник міліції Михайло Олександрович Халаджі. Він відзначив, що його робота в ДЕК ґрунтувалася передусім на інтересах споживачів послуг фахівців з обслуговування та ремонту автомобілів і двигунів. Голова ДЕК переконався, що наші студенти мають гідний рівень знань, умінь і навичок, орієнтуються в економічній і технічній частині своїх дипломних робіт.

Водночас М.О. Халаджі зауважив, що нашому регіонові не вистачає фахівців, у тому числі нижчої ланки вищої освіти, які б були зайняті в автомобільній галузі, будівництві та ремонті доріг тощо.