День знань та свято державного прапора України

Першого вересня студенти, викладачі та гості нашого ВНЗ зібралися разом, щоб урочисто підняти над університетом національний символ – Державний прапор України та прапор міста Черкаси.

І дуже символічно, що ця подія відбулася саме сьогодні, коли наша дружня університетська родина поповнилася новим поколінням студентів.

Свято відкрила ректор університету. Вона привітала всіх присутніх з цим подвійним святом віршем видатного поета, громадського діяча Дмитра Павличка.

До привітального слова долучилися наші почесні гості: голова Черкаської обласної ради В. М. Коваленко, Черкаський міський голова С. О. Одарич, прокурор Черкаської області В. А. Миколенко, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації - В. В. Коваль. Після урочистого підняття Державного прапору України та прапору м. Черкаси студенти-першокурсники прослухали першу лекцію «Україна – суверенна, демократична держава», яку провели голова Черкаської обласної ради В. М. Коваленко та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації В. В. Коваль.

Керівники облдержадміністрації побажали студентам бути патріотами України і гідними послідовниками тих, хто уславив своїми досягненнями наш університет і Українську державу!