Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту вручили дипломи випускникам-магістрам. Документи про вищу освіту отримали 120 молодих фахівців з менеджменту, права, маркетингу, обліку і аудиту, фінансів, готельно-ресторанної справи та інших спеціальностей.
– Вітаю вас із важливим етапом життя – отриманням диплому магістра. Швидко промайнули ці п’ять з половиною років навчання. Сьогодні ви – висококваліфіковані фахівці обраних спеціальностей. Щиро зичу здійснення ваших мрій і сподівань, професійного зростання й головне – ніколи не зупиняйтеся на досягнутому і будьте завжди відкритими для нових знань. Пам’ятайте рідний університет. Ми завжди раді вам, – звернулася до випускників ректор.
Заступник директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Володимир Панченко, вітаючи випускників, наголосив на тому, що потрібно постійно розвиватися, працювати над собою, бути наполегливими і досягати поставленої мети. Також він зазначив, що в ЧОМРЦ завжди готові сприяти молоді у реалізації їхніх ініціатив.
До святкових привітань долучилися директори інститутів, завідувачі кафедр і викладачі. Вони побажали випускникам бути гідними представниками своєї професії, рухатись вперед і вдосконалюватись у професійному плані.
Кульмінацією свята стала церемонія вручення дипломів. Випускники щиро подякували викладачам, своїм батькам та рідному університету за незабутні роки навчання.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.