Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Актив Студентської ради відвідав Територіальний центр соціальної допомоги Соснівського району м.Черкаси, де отримав подяку за плідну співпрацю з територіальним центром та за активну участь в проведенні благодійної акції «Не залищайся байдужим».
Вже багато років СУЕМ співпрацює із різними міськими та обласними закладами, що спеціалізуються на благодійності.
Масштабна акція «Не залишайтесь байдужими» розпочалася ще у січні, протягом цього часу студенти приносили речі, іграшки, які були передані сиротам та інвалідам. Соціальний сектор Студентської ради активно розробляє нові можливості сприяння благочинності. Голова Студентської ради, Ігнатьєва Віра, зазначає: «Доброчинність є важливою складовою розвитку особистості, тому Студентська рада має всебічно сприяти проявам філантропії студентів. Ми дуже вдячні всім студентам та викладачам, які взяли участь в акції.»
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.