Вступ без ЗНО

Ви можете встигнути скористатися можливістю здобути якісну  освіту за подвійними програмами.

Приймати особисту участь в оформленні документів не потрібно – ми потурбувались про вас і можемо провести всі процедури в он-лайн форматі. Бережіть свій час і своє здоров'я, вступайте дистанційно, отримуйте освіту сьогодні і впевненість у завтрашньому дні.

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова запрошує абітурієнтів на вступ до бакалаврату або магістратури без ЗНО - за спільними Польсько-українськими програмами навчання.

Сертифікат ЗНО для вступу на навчання за цими програмами не потрібен!

Зарахування відбувається на основі атестату про повну загальну середню освіту (для бакалаврів), диплому про вищу освіту (для магістрів) та результатами співбесіди.

Навчання протягом першого курсу відбувається за двома освітніми програмами.  Після закінчення першого курсу ви можете зробити подальший вибір – навчання на другому курсі СУРА або навчання до ступеню бакалавр/магістр в Польщі паралельно.

Результатом підготовки фахівців за спільною Польсько-українською програмою фахівців має бути відповідність випускників потребам європейського ринку праці.

Бакалаврат/магістратура

В жовтні 2021 року  підписана угода  з Collegium Humanum (Szkoła Główna Menedżerska) м. Варшава про співпрацю  щодо підготовки бакалаврів/магістрів за інтегрованими Польсько-українськими программами спільного навчання (ліцензія).

На сьогодні - один із авторитетних ЗВО в Польщі, який готує бакалаврів та магістрів суспільних наук, менеджменту та правознавства

Випускників Collegium Humanum можна зустріти в багатьох державних установах та приватних компаніях Польщі, Чехії, Німеччини та інших країн  ЄС. Чимало з них обіймають високі управлінські та виконавчі посади, або ж заснували свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики у Collegium Humanum, наголошуючи на  професіоналізмі викладачів, актуальності навчальних програм та отриманні навичок, які активно використовуюся ними  у професійній діяльності. Завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС переважна більшість випускників Варшавського університету менеджменту легко знаходять роботу за кордоном.

Спільні  програми навчання розроблені кращими професорами обох вищих навчальних закладів, дозволять студентам отримати фундаментальні знання та вміння в різних галузях економіки, управління, правових та соціальних наук.

Умови вступу

Річна вартість навчання складається з двох частин: вартість послуг за навчання в СУРА згідно з обраною спеціальністю + 400 євро. Кошти  євро частини перераховуються в національній валюті України за курсом НБУ на дату оплати.

Для консультацій щодо вступу без ЗНО на спільні Польсько-українські програми звертайтеся до приймальної  комісії СУРА.

+38 (093) 708-13-94 - Сиволап Юлія Юріївна