Відгуки

URL адреса відео

Залишити відгук

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Оля. Хороший вуз, сильні викладачі, навчання цікаве і гуртожиток просто бомба! Рекомендую своїм знайомим, хоча багато з них тут навчаються. Найкращі!

Olena. Осінь 2021р така цікава і насичена подіями! Дякую організаторам і Студраді.

Олександр. Я вже випускник цього закладу, ще починав з коледжу економіки та управління (той самий віджатий цією недолугою шпак, яка нині депутатка).
Коледж та університет на протязі всього мого студенства були моєю родиною та друзями, і серед студентів, і серед викладачів, з якими досі товаришую. А ще тішить, що багато моїх знайомих, випускників Східноєвропейського, зараз кваліфіковані спеціалісти та відомі діячи, які не зупиняють свого самовдосконалення. І головне серцем та ділом допомогають нашому краю, нашій країні!
Тількі процвітання та розвитку моєму вишу, а саме в ці нелегкі часи. Тримайся Східноєвропейський!!!

Ольга. Як чудово згадати цей університет та прекрасних викладачів які нас вчили.

Наталья. Коли доводилось обирати серед трьох університетів Черкас, то мій внутрішній інтраверт тихенько шепотів, що треба йти в камерний, затишний університет. Щоб тихенько посидіти кілька років і отримати диплом. І зовсім неочікувано, але мені подобається тут саме спілкуватися. З викладачами, з студентами і з охоронцями цікаво. Така собі величезна родина, де кожен один одному товариш.

Студент. Дуже вдячний за людяне ставлення до студентів. Я перевівся з іншого університету і різниця у відношенні до студентів дуже відчутна. В Східноєвропейськом до нас відносятся і поважають як дорослих партнерів. Дехто може це не цінує. Просто їм нема з чим порівнювати. А я знаю. Викладачі завжди максимально діляться інформацією. Можна підійти в любий день і час із запитанням і тебе не "бортануть".

Александр.
Дуже хароші викладачі

Шевченко Наталія
Дуже перспективний університет. Студентам дуже подобається навчатися в цьому університеті.

Король Каріна
Університет класний, викладачі викладають цікаво

Максим.
Навчаюся в університеті з 2020 року, на даний час студент другого курсу. За перший курс отримав купу вражень від навчання і впевнений, що це тільки початок. Вцілому я задоволений навчанням тут.

Андрій. Чесно кажучи, на першому курсі я і справді не бачив перспектив у цьому університеті, враховуючи навіть його "престижність". Через два роки я переглянув свої погляди і можу сказати, що це добрий університет. Думаю, це тверда четвірка, яка на п'ятірку не дотягує, бо університет скоріше має намір набрати якомога більше студентів, ніж зробити з людей першокласних фахівців. Хоча останній рік більше уваги приділяють практичним навичкам та екскурсіям по підприємствах. Можу щиро сказати, що ті роки, що я тут провчився, пішли мені на користь і я багато чому навчився, хоча й більшу частину інформації я вивчав сам. Знання здобуті в університеті з успіхом застосовую у своїй роботі. Наразі перейшов на індивідуальне навчання. Я створив сайт і займаюся інтернет продажами.

Гончаренко Андрій. Дуже хороший Університет! З дуже хорошими викладачами! Задоволений, що навчаюсь саме тут!)

Анна. Східноєвропейський університет-це найкращий університет в якому прекрасні викладачі,які допоможуть з будь-якими питаннями. В цілому я задоволена навчанням та відношенням до кожного з студентів. Завжди рекомендую цей університет своїм знайомим.

Євгенія. Чудовий університет, викладачі на вищому рівні,предмети саме по ваші спеціальності. Багато роблять для студентів, різних заходів. Я рада,що вибрала саме цей університет

Роман. Навчаюсь тут другий рік, і все в університеті подобається, виклачі мають індивідуальний підхід до кожно із студентів, та надаюють змістовну інформацію щодо свого університету. цікаві події, заходи та багато іншого

Тася. Самый лучший университет 😍

Анонім. Самий найкращий універсетет💛, чудові викладачі завжди можуть здивувати новими знаннями😌

Бодя. Навчаюся вже другий рік ! Все подобається !
Дуже круті викладачі і весь персонал ! 😊👍🏻

Валерия. Найкращий університет,доступна програма навчання,найкращі та найрозумніші викладачі.

Євгенія. Чудовий університет, викладачі на рівні з студентами. Багато різних заходів роблять для студентів. Рада, що вибрала саме цей університет)

Анна. Мені дуже подобається навчатися в Східноєвропейському університеті , особливо подобаються хороші викладачі)