Кафедра маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування

Кафедра маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування є випусковою кафедрою, що входить до складу Факультету економіки і менеджменту Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова

 
Кафедру очолює д.е.н., доцент

Гордієнко

Людмила Анатоліївна

На кафедрі здійснюється підготовка за двома спеціальностями, що акредитовані до 2026 року.

Фінанси, банківська справа та страхування


«ФІНАНСИ – ЦЕ НЕ ЛИШЕ КОШТИ НА РАХУНКУ В БАНКУ АБО У ГАМАНЦІ, ЦЕ РЕСУРСИ ЯКІ МОЖНА ТА НЕОБХІДНО ЕФЕКТИВНО ВИКОРИСТОВУВАТИ Й ОТРИМУВАТ ПРИБУТОК!»

 

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» має значний попит та є багатогранною, адже фінансисти потрібні у різних галузях економіки; на підприємствах всіх форм власності, банках та на біржах, в інвестиційних фондах, страхових компаніях, приватному бізнесі та організаціях забезпечення соціального захисту населення тощо.

Фінанси, банківська справа та страхування – одна з професій, що з'явилася сторіччя тому, й досі залишається актуальною, адже фінансист може оперувати величезними сумами, проте його завдання – забезпечити безпеку та примножити капітал.

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЇ

Фінанси, банківська справа та страхування

Фахівець з фінансів, банківської справи та страхування ЗМОЖЕ, не лише працювати в податкових органах, банках та страхових компаніях, а й вести податковий та бухгалтерський облік, розробляти стратегію розвитку бізнесу, складати кошторис, готувати та укладати договори, управляти ризиками та прогнозувати економічні процеси, оцінювати інвестиційні проект, здійснювати моніторинг фінансового ринку та контролювати фінансові потоки.

Фінанси, банківська справа та страхування

Співпраця з провідними фаховими установами та організаціями дозволяє отримати практичні навички та опанувати сучасні технології ведення бізнесу

На кафедрі укладено договори про співробітництво з провідними установами та підприємствами міста, що дозволяють не лише пройти практичне стажування, а й обрати для себе сферу майбутнього працевлаштування

Отримавши теоретичні знання та практичний досвід, під час проходження практик, випускники спеціальності можуть працювати у державному та приватному секторах економіки.

Освітній процес на кафедрі за спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» забезпечують доктори та кандидати економічних наук, викладачі-практики.

Поряд із навчальним процесом значна увага приділяється науково-дослідній роботі. З метою поглибленого вивчення дисциплін на кафедрі створено науковий гурток. Результати наукових досліджень студенти щороку представляють на науково-практичних конференціях, олімпіадах, круглих столах та виставках. Студенти активно беруть участь у всеукраїнських олімпіадах, проектах, зокрема у стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука «Завтра.ua».

Маркетинг - не магія, це наука як нею займатися.

  XXI століття по праву вважають століттям споживання. Все наше життя пов’язано з покупками та споживанням товарів, послуг чи інформації. І тут виникає питання  - А чому? Все дуже просто : - Тому що є така професія яка чітко знає що потрібно людині для «щастя», яка формує суспільну думку та впливає на економічне та політичне життя, яка створює не лише товар, а й його цінність, яка може продати що завгодно. І це маркетологи! Сучасні технології, інновації та світові тенденції переносять усі процеси життя у цифровий простір і саме маркетологи постійно стимулюють розвиток цих процесів.

Діджитал маркетинг

  Хочеш вміти створювати успішні стартапи, управляти бізнес-проектами, креативно мислити, створювати щось нове, досліджувати та керувати поведінкою споживачів, формувати нові тренди та цінності і ще багато чого іншого, при цьому проводячи час у соціальних мережах чи парсячи мережею Internet? Хочеш знати хто такі інфлюенсери і як ними бути? Дизайн та фото для тебе не пустий звук? Любиш спілкуватися з людьми? – Тоді тобі потрібна освітня програма «Діджитал маркетинг»

Ми навчимо

/sites/default/files/2021-11/infogr_1_2.jpg

Ти зможеш працювати

Діджитал маркетинг

Цікаво?
Ставай частиною дружньої студентської родини
Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова!
Для студентів постійно організовуються культурно-масові заходи та екскурсії, адже організація дозвілля – це запорука бажання навчатись

Якщо Ви бажаєте здобути якісну освіту, що відповідає європейським стандартам, кафедра маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування Східноєвропейського університету чекає на Вас!

Запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків у будь-який час завітати до нашого навчального закладу і більше довідатися про спеціальність, ознайомитися з перевагами та перспективами на майбутнє. Під час зустрічі ви зможете відвідати лабораторії, навчальні аудиторії, а також поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на всі запитання.

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16

Тел.: (099) 105-27-71, (0472) 50-45-46 – відповідальний секретар приймальної комісії

Електронна адреса: kaf-mark@suem.edu.ua