Студентська казка, або як знайти своє щастя в університеті!

нд, 14/02/2021 - 19:27

14 лютого світ відзначає найромантичніше свято - День святого Валентина. Тож, друзі, зі святом!!! А у якості «валентинки» пропонуємо історію кохання від наших випускників - родини Кушнір
«Студентська казка, або як знайти своє щастя в університеті»
2008 року я очолювала студентську раду СУРА – розповідає Інна – мій майбутній чоловік Олег тоді організовував навчальну поїздку для студентів, і я, зібравши увесь студентський актив університету і, поспілкувавшись з Олегом, відчула, що він - моя доля! Ми одружилися та маємо двох прекрасних дітей Станіслава і Тінессу, які на 10- ту річницю нашого весілля були на ньому другом та подружкою нареченої!

Нашій зустрічі я завдячую СУРА, бо саме він сприяє активному розвитку та комунікації студентства всього міста!
Приємно, що університет став для мене доленосним, адже зараз я тут ще й працюю і вважаю його найкращим!