Кафедра менеджменту і адміністрування

Скільки отримує супер-менеджер? Тисячі доларів на місяць!

Так, менеджер – це одна з найбільш високооплачуваних, цікавих та захоплюючих професій.

Та аби стати справді професійним менеджером, не достатньо бути лише комунікабельним, відповідальним чи організованим. Потрібно опанувати ще сотні навиків, що допоможуть вам як фахівцеві стати одним із найзапотребуваніших у кожній сфері. Ба більше, ніж просто працівником! Експертом, до якого звертаються, якому довіряють та який отримує велику зарплатню. І, звісно, має можливість подорожувати, розвиватися, навчатися новому та надихати оточення своїм прикладом.

Якщо ви теж мрієте бути професійним високооплачуваним менеджером, запрошуємо вас на навчання  за спеціальністю «Менеджмент».

Кафедра менеджменту і адміністрування використовує сучасні освітні технології для підготовки висококваліфікованих фахівців, затребуваних на сучасному ринку праці.

Нова освітня програма «Бізнес-адміністрування» орієнтована на підготовку висококваліфікованих управлінських кадрів з високими лідерськими вміннями і навичками, що дасть їм у майбутньому можливість бути затребуваними у вітчизняних та іноземних компаніях, бути власником успішного бізнесу, займати провідні посади в організаціях, комерційних та державних структурах. Це фахівці, які здатні системно та інноваційно мислити, ухвалювати ефективні управлінські рішення, оперативно реагувати на невідкладні потреби підприємства, успішно справлятися з будь-якими кризовими ситуаціями.

 
Фахівці з бізнес-адміністрування можуть працювати в організаціях, на підприємствах різних форм власності, державних установах на таких посадах:

На кафедрі діє науковий гурток «Менеджер», в рамках якого студенти можуть реалізувати своє покликання до наукового пізнання. Метою гуртка є: формування у студентів інтересу до наукової творчості; оволодіння навичками проведення самостійних наукових розробок; вивчення методик і способів самостійного вирішення завдань із управління підприємством, адміністративного менеджменту, управління персоналом, керівництва, лідерства та навичок роботи в науковому колективі.

Під час навчання ви дізнаєтеся, як розв’язувати найрізноманітніші проблеми всередині підприємств і досягати успіху навіть під час криз. Почуєте про безліч способів пошуку правильного рішення в будь-якій ситуації та відкриєте для себе секрети комунікації з кожним брендом. Навчитеся переконувати й доводити власну думку, а також діяти раціонально й рішуче.

Ми знаємо, що ще під час навчання ви легко зможете влаштуватися на практику й згодом отримати престижну роботу в бажаній сфері.

А незабаром – керувати хоч маленькими ресторанами, хоч великими промисловими підприємствами в Україні чи за кордоном.

Наші індивідуальні програми навчання будуть зручними для вас і нададуть можливості для саморозвитку й кар’єрного зростання. А саме перебування в університеті стане приємним, цікавим і веселим. Як же в студентському житті без розваг і нових друзів!

Готові стати нашим найуспішнішим студентом, гордістю міста та менеджером із високою зарплатнею? Тоді запрошуємо вас на навчання до Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова!

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16, каб. 105.

Тел. 093 70 81 394

Електронна пошта: kaf-ma@suem.edu.ua