Випуск магістрів

13-00  Випуск магістрів

Новорічна казка

День вшанування учасників ліквідації н

Виставка-присвята «Земний уклін бійцям Чорнобильського лиха»

Етно розваги до Свята Андрія

12-20  Етно розваги до Свята Андрія

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

До Дня захисту прав людини книжково-ілюстративна композиція «Права людини – гарантія розвитку людства»

Відкрита лекція-бесіда Засновника Автомобільного клубу «Черкаси»

11-00 Відкрита лекція-бесіда Засновника Автомобільного клубу «Черкаси», двократного чемпіона України із трекових гонок Андрія Яроменка для студентів Фахового коледжу СУРА та Університету

12-20  Флешмоб з нагоди Всесвітнього дня української хустки

Флешмоб з нагоди Всесвітнього дня української хустки

Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів

Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років.

Виставка-реквієм «Гори священної пам'яті свіча!» до Дня пам'яті жертв голодомору.

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів.

Святкування Міжнародного дня студентів у СУРА!

12.11-26.11.2021

21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності відбудеться 9 листопада з 10.00 до 11.00.

Радіодиктант національної єдності традиційно відбувається у День української писемності та мови – 9 листопада. Цьогоріч текст радіодиктанту напише і прочитає в ефірі письменник Юрій Андрухович.

Онлайн-дискусія “Work Abroad: Pros and Cons”

Проведення онлайн-дискусії “Work Abroad: Pros and Cons” (Купрікова С.В.)

Захисти себе від COVID-19

Як захистити себе та рідних

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання. У цьому розділі ми розкажемо вам про основні засоби профілактики від COVID-19, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну хворобу.

covid19.gov.ua

Святкуємо Halloween # Відьомська ніч

28 жовтня 2021року студенти СУРА відсвяткують свято «Halloween»

Ювілейна учнівсько-студентська конференція

МОЛОДІЖНА НАУКА У КОНТЕКСТІ СУСПІЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇНИ

Черкаське відділення Академії наук України спільно з кафедрою маркетингу, фінансів банківської справи та страхування Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова запрошує взяти участь у V Ювілейній учнівськостудентській конференції «МОЛОДІЖНА НАУКА У КОНТЕКСТІ СУСПІЛЬНОЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇНИ», які відбудеться 2 грудня 2021 р.

Міжнародна науково-практична конференція

ЕКОНОМІКО-ПРАВОВА ПОЛІТИКА В УМОВАХ СВІТОВОЇ КРИЗИ: ПРОБЛЕМИ І ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ

Шановні колеги ! 25 листопада 2021 року Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова проводить міжнародну науково-практичну конференцію «ЕКОНОМІКО-ПРАВОВА ПОЛІТИКА В УМОВАХ СВІТОВОЇ КРИЗИ: ПРОБЛЕМИ І ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ»

25 жовтня в Україні традиційно святкується День маркетолога!

Вітаємо всіх, хто причетний до сфери маркетингу з професійним святом!

Бажаємо всім невичерпного натхнення і цікавого креативу, професійної реалізації та великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх справах!